Konstrukcje drewniane - Tarasy drewniane- galeria z realizacji tarasów drewnianych

W tym dziale zobaczą Państwo nasze niektóre realizacje tarasów drewnianych wykonanych przez ekipę naszych montażystów. Wszystkie tarasy wykonaliśmy profesjonalnym sprzętem w oparciu o nasza wiedzę i doświadczenie w montażu tarasów drewnianych.

Wykonaliśmy setki tarasów drewnianych na terenie całej Polski.

Aby wycenić realizację tarasu drewnianego potrzebujemy od Państwa tylko kilku zdjęc z miejsca inwestycji oraz prosty, odręczny szkic rzutu tarasu z jego wymiarami.

Jesli to konieczne przed wykonaniem ostatecznego kosztorysu przyjeżdżamy do naszych Klientów na tzw. wizję lokalną.

Działamy fachowo i terminowo. Udzielamy wszelkich gwarancji oraz zapewniamy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy.

 

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron