Altany kryte strzechą. Altany biesiadne. Altany ogrodowe. Realizacja-cały kraj.

Wybudujemy każdą altanę krytą strzechą. Wystarczy włysłać do na odręcznyu szkic z wymiarami. Skontaktujemy sie i ustalimy wszystkie szczegóły potrzebne do wyceny. Altany kryte strzechą, altany ogrodowe, altany biesiadne wykonujemy kompleksowo. Mogą to być proste, otwarte konstrukcje lub bardziej skomplikowane w zabudowie z drewna, kamienia lub szkła. Możemy każdą altane wyposażyć w meble biesiadne dębowe lub topolowe.

Altany kryte strzecha to niezwykle trwałe budowle zarówno pod kontem konstrukcyjnym jak i dachu wykonanego z naturalnego materiału jakim jest trzcina. 

Zamów już dziś Swoją wymarzoną altanę krytą strzechą.

Tutaj zobaczysz wiecej naszych realizacji altan ogrodowych:

http://www.sklep.gardenplanet.pl/altany-kryte-strzecha,d170,1,pl.html

 

 

 

 

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron