Tarasy

Polecamy Państwu nasze usługi związane z profesjonalnym i kompleksowym montażem tarasów drewnianych.

Montaże tarasów wykonujemy łącznie z pracami ziemnymi polegającymi na wykonaniu fundamentów słupowych oraz przygotowaniem podłoża pod taras.

Działamy w oparciu o sprawdzone technologie służace profesjonalnemu montażowi tarasu drewnianego.

Montujemy tylko i wyłącznie deski tarasowe w 1 gatunku w najbardziej sprawdzonych rodzajach takich jak: Bangkirai, Cumaru, Jatoba, Massaranduba, Tatajuba i wiele innych.

Wykonujemy także naturalne tarasy drewniane z drewna modrzewiowego, które swą naturalnością i bardzo neutralnym wyglądem podkreślonym kolorystyką modrzewiowego drewna idealnie pasują do domów z bala.

Tarasy drewniane budujemy od wielu lat. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę.

Zapraszamy do współpracy

 

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

+48 730 207 270

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron