O firmie

Nasza firma działa na terenie całej Polski. Budujemy kompleksowo domy z tzw. pół bala oraz z płaza.

Nasze domy z bala to gwarancja solidnosci i niezawodności. Każdy pół bal jest przesezonowany i obrabiany ręcznie, dopieszczany w każdym calu. Nasi fachowcy bardzo dokładnie przygotowują pół bale do montażu Twojego wymarzonego domu. Domu ciepłego, taniego w utrzymaniu. Domu na pokolenia. Domy drewniane, domy z bali wykonujemy z pasją, po prostu lubimy tę robotę. Dysponujemy specjalistycznym sprzetem transportowo-rozładunkowym.

Pracujemy w oparciu o projekty indywidualne jak i typowe, dostępne w internecie.

Wystarczy przesłać nam na maila link do projektu lub konkretny projekt a my przygotujemy wstępną wycenę domu z bala czy też domu szkieletowego.

Na terenie powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego i okolic współpracujemy z biurem architektonicznym, które może wykonać projekt Twojego domu z bala oraz załatwić wszelkie formalności zwiazane z jego wybudowaniem.

Możemy wybudować dla Państwa nietypowe budowle typu sauna, brama wjzadowa z bali czy też całoroczną altanę lub domek biesiadny kryty strzechą, gontem Janosik, Gerard Corona.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron