Domek letniskowy Szary z białymi okiennicami i przedłużeniem tarasu o 0,5m

Cena netto
0.00 PLN

Cena brutto
0.00 PLN

Opis produktu

Domek letniskowy Szary z białymi okiennicami i przedłużeniem tarasu o 0,5m jest naszą realizacją domku Wiktor pomalowanego kolorem szary platynowy Art-Nr- 2291, dodatkowo zamontowane zostały następujące rzeczy: kolor gontu szary grafitowy, rynny kolor czarny, okiennice malowane na biało, ocieplenie podłogi i dachu. Domek zbudowany został na wcześniej przygotowanym, wyrównanym podłożu i postawiony na betonowych słupach fundamentowych. Szary z białymi okiennicami to domek drewniany o powierzchni zabudowy 25 + 8,3 = 33,3 m2 + dodatkowe 0,5m tarasu i dachu wzmocnionego oraz opartego na słupach. W środku domku parterowego znajdują się trzy pomieszczenia, które można urządzić dowolnie.

 

Zdjęcie produktu w ofercie ma charakter poglądowy i ilustracyjny, a rzeczywisty jego wygląd i kolor zależy od zamówienia złożonego przez klienta.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

+48 730 207 270

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron