Fotowoltaika i pompy ciepła - PROGRAM CZYSTE POWIETRZE- DOTACJE

Kompleksowy program Czyste Powietrze jest kierowany do osób fizycznych, które chcą efektywnie zmniejszyć lub całkowicie wręcz uniknąć emisji pyłów i innych trujących zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez gospodarstwa domowe czyli domy jednorodzinne.

Program ten bedzie realizowany od 2018 roku do 2029 roku.

Formy dofinansowania:

- Dotacja

- Pożyczka

Koszt inwestycji kwalifikujący się do dofinasowania może maksymalnie wynosić 53000zł na budynek jednorodzinny lub też wydzielony lokal mieszkalny z wyodrębnioną księgą wieczystą. Minimalny koszt kwalifikowany w ramach jednego wniosku o dofinansowanie to kwota 7000zł. Każda kwota dotacji obliczana jest w zalezności od tego jaka jest średnia kwota miesięcznego dochodu na osobę w gospodarstwie domowym.

Rodzaje inwestycji objętych dofinansowaniem programu Czyste Powietrze:

- INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA

- ZAKUP I MONTAŻ NOWYCH ŻRÓDEŁ CIEPLA- POMPY CIEPŁA

- WYMIANA STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ

- DOCIEPLENIE PRZEGRÓD BUDOWLANYCH

Wnioski o dofinansowanie można pobierac w Gminach, które podpisały porozumienie w w sprawie realizacji w/w programu a także w Wojewódzkich Funduszach Ochrony Srodowiska I Gospodarki Wodnej ( WFOŚiGW) własciwych dla terytorialnego usytuowania budynku.

Więcej informacji znajdziesz na : https://www.nfosigw.gov.pl/czyste-powietrze/

Masz pytania dzwoń do nas: +48 733 820 300

 

 

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

+48 730 207 270

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron