Fotowoltaika i pompy ciepła

Aby dla naszych Klientów przyjemność z posiadania i użytkowanie domu z bala była jeszcze bardziej satysfakcjonująca a jego koszty utrzymania były jeszcze niższe proponujemy rozwiązania polegające na pozyskiwaniu energii elektrycznej i cieplnej z promieniowania słonecznego. Są to rozwiązania korzystne finansowo oraz bardzo mocno wspierające ideologię życia w zgodzie z naturą.

Oszczędności płynące z tych rozwiązań zapewne są godne uwagi i zastosowania w domu z bala. To się po prostu opłaca.

SPRAWDŹ SAM- SZYBKI KONTAKT: +48 733 820 300  OTRZYMAJ DOTACJE. ODLICZ OD PODATKU.

Doradzamy jak zaoszczędzić w naszych domach z bala na kosztach energii elektrycznej potrzebnej do podgrzewania wody ciepłej oraz amortyzacji opłat za prąd w przypadku korzystania z pompy ciepła czy chociażby grzejników na podczerwień lub klimatyzacji.

Skorzystaj z programu CZYSTE POWIETRZE I DOPŁAT DO INWESTYCJI ZWIĄZANYCH Z FOTOWOLTAIKĄ.

Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę.

Oferujemy ekologiczne źródło prądu i wymierne korzyści płynące z niższych rachunków za energię elektryczną.

Przygotowujemy dla naszych Klientów:

- wnioski o dotację

- audyty energetyczne

- kompleksową obsługę włącznie z projektem a także odbiory techniczne i zgłoszenia do zakładu energetycznego.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

+48 730 207 270

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron