Domy całoroczne z pół bala. Docieplone. Cała Polska. - Domy z poddaszem

Szanowni Klienci.

Witamy Państwa w dziale naszej strony poświęconej tematyce budowy domów z bala z poddaszem.

Częsty dylemat Inwestora to taki czy wybrać dom z poddaszem czy dom z bala tzw. parterowy. To popularne pytanie jakie obserwujemy w wysłanych do nas mailach czy zadawane podczas przeprowadzanych rozmów telefonicznych jest podyktowane najczęściej aspektem finasowym i szukaniem oszczędności a rzadzej tematyką funkcjonalności domu z bala. Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi na nie choć pewne jest to,że dom z bala parterowy nie bedzie domem tańszym od domu z poddaszem użytkowym bo o takim piszemy. Zapewne oba te projekty róznią sie od siebie funkcjonalnoscią i dostosowaniem do modelu rodziny czy nawet stylu życia. Rózni ich także bryła oraz sama powierzchnia całkowita i użytkowa.

Co zatem wybrać jesli chodzi o te dwa modele domu z bala?

Proponujemy aby wnikliwie obejrzeć ofertę projektów domów z bala na stronie www.dom-projekt.pl. Jest ich tam naprawdę sporo. Każdy z projektów ma coś ciekawego do zaoferowania. Należy także sprawdzić jaki dom możecie Państwo wybudować na posiadanej działce. Oczywiście takie informacje najlepiej jest juz mieć przed zakupem działki aby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań.

Godne zastanowienia jest też to ile osób i w jakim wieku oraz jak długo będzie mieszakało w takim domu z bala oraz jak bedą wyglądały koszty jego eksploatacji, utrzymania i ewentualnej możliwości odsprzedaży go za kilka czy kilkanaście lat.

Domy z bala proponowane przez stronę www.dom-projekt.pl to oferta obszerna ale i zróżnicowana.

Jesteśmy przekonani, że każdy Klient znajdzie na niej coś dla siebie i będzie z tego wyboru zadowolony przez wiele lat.

Zapraszamy do współpracy. Wybuduj z nami solidny i trwały dom z bala.

ZAMÓW PROJEKT I SKORZYSTAJ Z RABATU.

 

 

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron