Domy całoroczne z pół bala. Docieplone. Cała Polska. - Domy parterowe

Szanowni Klienci.

Jesli szukają Państwo funkcjonalnego projektu domu z bala zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Partnera www.dom-projekt.pl

Na tej stronie z pewnością znajdziecie Państwo inetersujące rozwiazania projektowe dotyczące wykorzystania przestrzeni w domu z drewna.

Zachęcamy do skorzystania z oferty tego portalu ponieważ ich doświadczenie w projektowaniu domów z bala gwarantuje, że wykonanie takiego domu będzie dobrą inwestycją na wiele pokoleń. Te projekty na www.dom-projekt.pl są stworzone przez fachowców zajmujących się takimi właśnie projektami. Są one bardzo dokładnie przemyślane oraz zaprojektowane tak aby na etapie prac budowlanych nie pojawiły sie problemy konstruktorskie co niestety często ma miejsce w przypadku projektów indywidualnych oprócz przypadków gdzie projekt indywidualny domu z bala zostanie zlecony doświadczonemu architektowi, wyspecjalizowanemu w aranżacji domów z bala.

Zapraszamy do odwiedzin wyżej wymienionej strony oraz współpracy z nami.

Prosze dokonać wyboru projektu i przesłać nam na nasz adres mailowy link do projektu domu z bala.

Przygotujemy dla Państwa wstępna wycenę.

Gwarantujemy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Dla ułatwienia podjęcia decyzji co do wyboru projektu domu z bala przedstawiamy w tym dziale ich kilka typów.

ZAMÓW PROJEKT I SKORZYSTAJ Z RABATU. ZAPYTAJ O OFERTĘ JUŻ DZIŚ.

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron