Domki letniskowe - Domki parterowe

Szanowni Klienci.

Proponujemy Państwu bardzo urokliwe domki letniskowe wykonane ze Świerka skandynawskiego. Przeznaczenie tych domków może być typowe weekendowe ale z uwagi na docieplenie dachu i podłogi mogą one pełnić role domków praktycznie całorocznych ale nie mieszkalnych.

Domki z uwagi na swe niewielkie rozmiary przeznaczone są raczej na działki rekreacyjne lub jako uzupełnienie małej architektury w większym ogrodzie.

Domki parterowe kryte są gontem bitumicznym, posiadają orynnowanie oraz okiennice.

Montaż domku przeprowadzany jest na przygotowanym podłożu i na życzenie Klienta nasza ekipa może taki montaż domku letniskowego wykonać.

Montujemy domki letniskowe, parterowe kompleksowo od przygotowania podłożą po dach.

Działamy na terenie wojewódzwtwa śląskiego.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

+48 730 207 270

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron