Wykończenia wnętrz

W przypadku gdzie nasza firma wybuduje kompleksowo Państwa dom z bala czy też budynek szkieletowy mozemy wykonać prace zwiazane z wykończeniem jego wnętrza.

Wykonujemy: instalacje wod-kan, instalacje elektryczne, biały montaż, karton-gips, malowanie, układanie płytek podłogowych i ściennych oraz paneli podłogowych.

Dodatkowo w naszych domach z bala i budynkach drewnianych, szkieletowych montujemy elektryczne grzejniki na podczerwień we w wspomaganiu z profesjonalną instalacją fotowoltaiczną. Fotowoltaikę montuje nasza zaprzyjaźniona firma posiadająca długoletnie doświadczenie oraz fachową wiedzę wymaganą do prawidłowego obliczenia i dobrania odpowiedniej ilości paneli niezbędnych dla konkretnego budunku i jego zapotrzebowania w energię elektryczną.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

+48 730 207 270

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron