Etapy budowy

Zaczynamy od wizji lokalnej jeśli teren, na którym ma być wybudowany dom z bala nie jest płaski. W przypadku działki płaskiej koszt fundamentu wyceniamy jednocześnie z pracami budowlanymi związanymi z postawieniem konstrukcji budynku z bala i jego wykończeniem.

Po wykonaniu fundamentu czekamy aż beton zwiążę. Następnie na budowę przyjeżdza konstrukcja budynku, montujemy budynek do stropu, następnie ściany szczytowe i robimy konstrukcję dachu oraz pokrycie dachu. Montaż okien, stolarki drzwiowej, budowanie ścianek działowych, ocieplenia i instalacje to następne etapy budowy.Czyszczenie i malowanie konstrukcji. Wykończenie wnętrz.

ZAINWESTUJ W INSTALACJĘ ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII- KOLEKTORY SŁONECZNE, INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA. SKORZYSTAJ Z DOPŁAT. MOZLIWOŚC DOTACJI I POZYCZEK.

 

 

Kontakt z naszą firmą

Pragniesz wybudować własny dom? Skontaktuj się z nami

 

Siedziba firmy/ biuro handlowe:

 

WoodDom
43-300 BIELSKO-BIAŁA
UL. KATOWICKA 3

Zadzwoń do nas:

+48 576 332 565

+48 730 207 270

Napisz:

kontakt@wooddom.pl

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WoodDom" z siedzibą w UL. KATOWICKA 3, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
(C) 2019 WoodDom- Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron